Hakkımda

1993 yılında Trabzon’da doğdum. Ilkokul Ortaokul ve Lise eğitimimi Trabzon’da tamamladım. Ardından, eğitim hayatımı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Maden Mühendisliği bölümünde sürdürdüm ve başarıyla tamamladım.

Çocuk yaşlarımdan itibaren, internet sitelerinin nasıl çalıştığını anlamaya çalışırken, ücretsiz web sitelerinin dünyasına adım attım. Bu dönemde, henüz neyin ne olduğunu tam olarak kavramasam da yazılım süreciyle tanıştım. Uzun yıllar boyunca, sosyal medya platformlarının etkileşim ve gösterim algoritmalarını anlamaya çalışarak bu alanda da deneyim kazandım.

Üniversite yıllarında, yazılım, reklam ve pazarlama alanlarında firmalara teknik danışmanlık yaparak kendi bilgi birikimimi ve deneyimimi artırmaya çalıştım. Bu dönemde, o zamanlar en popüler hazır CMS sistemi olan WordPress ile tanıştım (keza hala en popüleri). Çeşitli denemeler ve entegrasyonlarla WordPress’in nasıl çalıştığını ve neleri başarabileceğimi öğrenmeye çalıştım. Akabinde PHP temellerini öğrenip yeni bir dünyaya başlangıç yaptım.

2012 ile 2015 yılları arasında firma danışmanlığı sürecimi tamamladım. Ancak dijital dünyanın heyecanı beni daha fazla cezbetti ve kısa bir süre sonra mühendislik kariyerimi sonlandırarak İstanbul’da tam zamanlı işime odaklandım.

Sayısız danışanla birlikte birçok web sitesi ve yazılımı, reklam hesabı, mobil uygulama ve SEO projelerini başarıyla tamamlama fırsatı buldum. Bu süreçte, işlerimi başarıyla yöneterek hem firmalara hem de kendi kariyerime katkıda bulunmaya çalıştım.

2019 yılında evlendim ve şu an dünyalar güzeli bir kız çocuğu babasıyım.

Güncelde, Esvita Clinic, Forart Architecture, Hep Proje, Nutriframe grup firmalarında “Head Of Digital” görev tanımı ile çalışmakta olup, 5 kişilik ekibi yönetmekteyim.

Hızlı İletişim